bizuteria-damska-meska  naturalne-kadzidla-zywice  naturalne-wonnosci-kosmetyki  swiece-sojowe-zapachowe swiece-z-wosku-pszczelego   woski-sojowe-zapachowe  olejki-zapachowe-i-eteryczne  kominki-kadzielniczki-swieczniki    zapachy-do-samochodu-i-domu   akcesoria   dekoracje-dla-domu  ksiazki-i-czasopisma

Darmowa dostawa od 150zł - Kup teraz!

   

W jaki sposób można zapłacić w sklepie via-lucis.pl

Umożliwiamy naszym Klientom płatności BLIK oraz natychmistowe przelewy z następujących banków:

Płatności CashBill

 

BLIK- najchętniej wybierana metoda płatności. W 2020r Blikiem zapłacono 424mln razy (źródło blik.com). Metoda ta jest bardzo prosta a zarazem bardzo bezpieczna. Płatności BLIKIEM są o wiele bezpieczniejsze od transakcji wykonywanych kartą. Dlaczego? Karty płatnicze można stosunkowo łatwo zeskanować ? przestępcy bez problemu uzyskują dostęp do naszych pieniędzy. Kod BLIK ważny jest natomiast tymczasowo. Zeskanowany czy sfotografowany na nic zda się złodziejowi już po upływie 2 minut.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest potwierdzenie płatności w aplikacji za pomocą kodu PIN. Transakcja nie zostanie wykonana, jeśli potencjalny złodziej nie ma dostępu do twojego smartfona. Dodatkowo możesz też zablokować aplikację na telefonie, logując się do banku na komputerze. Dzięki temu złodziej nie skorzysta z BLIKA, nawet będąc w posiadaniu twojego telefonu. BLIK jest więc rozwiązaniem bezpiecznym. Warto też wiedzieć, że nad transakcjami czuwa Krajowa Izba Rozliczeniowa. (źródło:mojeplatnosci.pl)

płatnośc blikiem na via-lucis.pl 

w jakich bankach zapłacisz blikiem na via-lucis.pl

 

Tradycyjnie -przelewem przez link przekierowujący do wybranego banku. Płatności są bezpieczne dzięki korzystaniu przez nas najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie szyfrowania w celu ochrony haseł, danych osobowych i numerów kart kredytowych. Jeśli tego byłoby mało dodatkową warstwę ochrony zapewnia nasz dostawca rozwiązań płatniczych Cashbill.

KROK 1-po kliknięciu ZAPŁAĆ rozpocznie się proces płatności.

płatność przelewem via-lucis.pl

 

KROK 2 wybierz bank z którego chcesz dokonać płatności.

płatność przelewem via-lucis.pl

 

KROK 3 - po wybraniu banku, link przekierowujący przeniesie cię na stronę logowania banku. Upewnij się, że przy adresie URL banku jest kłódka, oznacza to połączenie szyfrowane.

płatność przelewem via-lucis.pl

 

KROK 4- po zalogowaniu do banku szczegóły przelewu powinny wypełnić się automatycznie.

płatność przelewem via-lucis.pl

 

KROK 5- po dokonaniu płatności wyloguj się ze strony banku, żeby powrócić do sklepu.

płatność przelewem via-lucis.pl

KROK 6- powrót na stronę sklepu.

płatność przelewem via-lucis.pl

 

Karty płatnicze- ta metoda płatności nie jest aktualnie dostępna w naszym sklepie.